+-

Svarstyklės

+-Vartotojai

Welcome, Guest.
Please login or register.

Forgot your password?

+-Statistika

Members
Total Members: 29
Latest: guardian
New This Month: 1
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 46
Total Topics: 5
Most Online Today: 2
Most Online Ever: 98
(2018.10.29 - 08:18)
Users Online
Members: 0
Guests: 2
Total: 2

Autorius Tema: Avilio svarstyklės  (Skaityta 8833 kartus)

zalias7

• Administrator
  • Newbie
  • Įrašai: 28
    • Žiūrėti profilį
Avilio svarstyklės
« Įrašytas: 2016.01.31 - 10:22 »
Avylio svarstykles.
 Stadija, parasyta programine iranga ir testuojama laidu kruvoje  :) (nuotraukos pridedamos) funkcijos:

Modulis po aviliu.
renka kas valanda duomenis: svoris, temperatura, dregme , baterijos itampa
Renkant duomenis 24 kartus per para, atminties uztenka 9 parom, paskui ant senu duomenu uzrasomi nauji ir taip ratu ...
Nustatytu laiku deda i interneto serveri per wifi (jei pasiekiamas).
Testiniai duomenys http://www.vakaras.lt/w/index.php
Kai bus duomenys juos galima analizuoti ir delioti kaip nori, bet cia veliau.

Turint laptopa su windows operacine sistema, galima:

Priejus per kelis metrus bluetooth rysiu (be laidu) susijunkti su svarstyklemis, pasiimti duomenis, juos analizuoti , sukalibruoti svarstykles, nustatyti wifi ssid ir pass,  valandas kuriomis isiunciami per wifi duomenys.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.02 - 06:28 sukūrė zalias7 »

zalias7

• Administrator
  • Newbie
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avilio svarstyklės
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2016.02.02 - 04:46 »
Pacios svarstykels siuo momentu.  pcb plokste suprojektuota, sia savaite turetu buti gatava, lituosim  ir gausis zmoniskesnis vaizdas :)  Kitoj foto matosi testines "svarstykles" , kur nueina juodas laidas ir prikrauto visokio turto :)

« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.02 - 04:48 sukūrė zalias7 »

zalias7

• Administrator
  • Newbie
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2016.02.02 - 04:53 »
Dabar del mechanines dalies, testavimui galiu padaryti medini, (reiktu avilio matmenu, po kuriuo bus kisamos)
Atvozus virsutini dangti (platforma) vaizdas kaip foto, nieko ipatingo, sesnoriai kampuose, elektronikai vietos pakankamai, foto like nuo pirmos versijos daliu, jos bus pasalintos, nekreipkite demesio :) .
Testavimo patogumui, vienas krastas virsaus atsilenkia isitraukia stalcius, kad butu galima prieiti prie elektronikos t.y. ,kad nereiktu nukeldinet avilio, norin ka nors pakeisti.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.02 - 04:55 sukūrė zalias7 »

Audriusmo

• Newbie
  • *
  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2016.02.04 - 12:31 »

čia kambaryje taip +25 šilta?

zalias7

• Administrator
  • Newbie
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2016.02.04 - 08:14 »
Datashyte https://www.adafruit.com/datasheets/DHT22.pdf raso, kad tikslumas +-0.2Celsius .  Tai kazkas tokio bus, as kankinuos, bet ka izmona ejo i miska gyvent, teko prizadet, kad bus silta. Malku negaila, tai sildau :)

Testuotojai man noretusi, zinot po kokiu aviliu kisit (isoriniai matmenys), reikia planuot osb pirkima, nes dideliu lapu negaliu atsivest,  transportas i kaima baisiai brangia iseina. Kaune yra mazesniais gabalais, bet retai vaziuoju.

Nes metalini rema man nelabai iseis padaryt, sunkiai su metalu draugauju.  Testavimam tiks ir osb plokstes remas, a jei pasiteisins rasim kas padarys metalini.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.04 - 08:18 sukūrė zalias7 »

Audriusmo

• Newbie
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2016.02.07 - 11:49 »
Mano dugnas 46x54cm

zalias7

• Administrator
  • Newbie
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2016.04.07 - 10:46 »
Testuotojai ! :) .  Laiko liko nedauk siulau isigyt akumuliatorius .  Max 12voltu.
Rekomenduoju 6vol gelinius http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=27802   ir  pakroveja jam http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=205262  , BET reikia prisiminti, kad mes ji galesime iskrauti iki max 5 voltu (paskui duomenys bus renkami, bet su perdavimu bus problemos) t.y. ~50% , tiek turetu uztekt svarstykliu darbui duomenu rinkimo rezimu sezonui tikrai.   
Lieka neaisku kaip su wifi perdavimu, neisbandziau, nespejau. Bet cia vel skonio reikalas, kas nores kas valanda duomenu, o kam uzteks ir viena kart paroje.
Cia del dydzio ir gabaritu.
Arba imt 12voltu akuma http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=27803  ir pakroveja jam http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=199162  tokio manau uzteks ir su wifi sezonui.  12 voltu mes daugiau prarandam versdami is 12 i 5 voltus, bet gaunam galimybe iskraut 100%  tiesa tai sumazina ikrovimu skaiciu iki 200 , bet gamintojas garantuoja darba 5 metus, o jei mes krausim 1 kart per sezona (labai tikiuosi), vistiek 200 metu neistrauks :) .

Kodel ne kokie licio akumai ? jie gi mazesni ir t.t. , didziausia ju problema temperaturos, o gyvens visgi lauke.

Tiesa jei imsit kokius kitus ziurekt, kad vienas krastas nebutu didesnis us 8cm, kitaip bus problemos su patalpinimu.  Tiesa dar imdami akumuliatorius paprasykit kistuku ant klemu, su raudonu ir melynu kembriku, kad poliskumu paskui nemaisyt.  Visa kita as prilituosiu vietoj.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.04.13 - 09:00 sukūrė zalias7 »

zalias7

• Administrator
  • Newbie
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2016.04.07 - 10:52 »
Mano dugnas 46x54cm

Senukuose osb plokstes kurias as galiu isikraut i masina 1250x830, tai jei isnaudojant i du gabalus dydis iseitu 41cm , Jei darant 41x41 labai graziai iseitu osb plokste, ar pasistatys ant tokios platformos jusu aviliai ?

Audriusmo

• Newbie
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2016.04.19 - 09:53 »

Bityne klevai žydėti pradeda. Bet per tokį orą - neverta iš avilio nosies kišti.

Audriusmo

• Newbie
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2016.04.19 - 09:59 »
Dabar del mechanines dalies, testavimui galiu padaryti medini, (reiktu avilio matmenu, po kuriuo bus kisamos)
Atvozus virsutini dangti (platforma) vaizdas kaip foto, nieko ipatingo, sesnoriai kampuose, elektronikai vietos pakankamai, foto like nuo pirmos versijos daliu, jos bus pasalintos, nekreipkite demesio :) .
Testavimo patogumui, vienas krastas virsaus atsilenkia isitraukia stalcius, kad butu galima prieiti prie elektronikos t.y. ,kad nereiktu nukeldinet avilio, norin ka nors pakeisti.
Kažin kaip seksis draugauti elektronikai su drėgme? Slidus reikalas  :)

zalias7

• Administrator
  • Newbie
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2016.04.20 - 11:10 »
Kol kas dirba, ryte 11val. duomenys neatejo, bet tai gali but ir del interneto mano, pas man jis mobilus ir problematiskas. 18 val. susidejo visi uz para 
Dabar svarbiausia isitestuot, programine iranga, vasara elektronika  pragyvens, o paskui visokiu specialiu laku elektronikai ir hermetiniu dezuciu pilna, problemu su tuo nebus. Nes nenoriu dabar viska kist, reikia ir traukt ir perdarinet ir jau perdarinejau pastacius po aviliu.
Audriusmo irgi gausi plokste su apipjaustytais takeliais ir laidais prilituotais, neturiu fotorezisto,, kad perdaryt o kada is kinijos ateis neiasku :)

Kol kas pagal darba du kart per diena perduodant duomenis su 2.1 ah akumu turetu istraukt 3 menesius nekraunant (kas mane dziugina nes su situo reikalu privargau).  Ant dienu perjungsiu 1 karta duomenu perdavima, paziuresim kiek tada laikys.  Praktiskai nuo 04.11 veikia su nedidele pertarauka perdarymui dregmes sensoriui, kol kas dziugina :)

P.S. kas skaito mano rasliava: kaireja yra meniu Svarstykles ->   Avilių Duomenys , kas tures svarstykles matys savo kas neturi matys mano vienu svarstykliu paskutinius 10 parodymu , na ir gali pasiimti faila tik ji sunku skaityti, paskui imesiu programele.

Tisklas yra ne vienkatrtinis duomenu gavimas, o ju surinkimas , turint keliu metu statistika galima palygint ir grafikais ir kaip nori, va tada dauk ka galima numatyt, tam man irgi reiks jusu pagalbos,  nes reiks zinot kaip tuos duomenis suedeliot ir pateikt :)

P.S. nuoroda http://www.vakaras.lt/w/index.php nebeveiks, ten buvo derinimo informacija
P.P.S.  Pas mane miskas aplinkui tai pietineje misko puseja blindes baigia zydet, siaurinej tik pradeda ir su klevais tas pats, bet oro ner tai ir nesimo ner :(
« Paskutinį kartą keitė: 2016.04.20 - 11:12 sukūrė zalias7 »

Audriusmo

• Newbie
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2016.04.21 - 10:44 »
Statysiu svarstykles po aviliu, kuris stovi sodo namo balkone. Balkonas su stogu, tiesioginių kritulių nebus.  :)

zalias7

• Administrator
  • Newbie
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2016.04.24 - 09:44 »
Ne beda, pas mane stovi po aviliu ir avilys lauke, kol kas dirba :)
Audriusmo viskas suruosta ir laukia. Kompa atsivezk, sudesiu programeles.

Audriusmo

• Newbie
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2016.04.24 - 10:19 »
Ne beda, pas mane stovi po aviliu ir avilys lauke, kol kas dirba :)
Audriusmo viskas suruosta ir laukia. Kompa atsivezk, sudesiu programeles.
Ok.

Audriusmo

• Newbie
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2016.05.01 - 10:17 »
Gegužės 1 d. Oro drėgmė 70-73, ar tai reiškia, kad visą dieną lijo?